Возач на транспортно комби со пари избегна напад со пукање (видео)

Возач на транспортно комби со пари избегна напад со пукање (видео)

Ова се викаат живци. Додека пукаат на него, тој продолжува да вози и избегнува вооружен напад и обид да му ги одземат парите.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.