Возач на транспортно комби со пари избегна напад со пукање (видео)

Loading...

Возач на транспортно комби со пари избегна напад со пукање (видео)

Ова се викаат живци. Додека пукаат на него, тој продолжува да вози и избегнува вооружен напад и обид да му ги одземат парите.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...