ВОЗНЕМИРУВАЧКА СНИМКА од напад на ГОЛЕМА БЕЛА АЈКУЛА врз нуркач. Предупредување, не е за лица со слаби живци

ВОЗНЕМИРУВАЧКА СНИМКА од напад на ГОЛЕМА БЕЛА АЈКУЛА врз нуркач. Тој се смести во кафезот за да може да ја набљудива од блиску оваа огромна ајкула. Но таа имаше други планови за него…

ВОЗНЕМИРУВАЧКА СНИМКА од напад на ГОЛЕМА БЕЛА АЈКУЛА врз нуркач
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.