ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСКИ НЕМА ДА ЗБОРУВА ПРЕД КОНГРЕСОТ НА САД – Претседателот на Украина добил бизарно објаснување: “Избраниците се презафатени“

Пронајдете не на следниве мрежи: