Во Вухан имаше комеморација за жртвите на КОРОНАВИРУСОТ (видео)

Loading...

Во Вухан имаше комеморација за жртвите на КОРОНАВИРУСОТ (видео) а исто така и во Пекинг.

ПРОЧИТАЈТЕ УШТЕ И ОВА:

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...