Во меѓувреме поради карантинот сите побрзаа да купат МАРИХУАНА

Loading...

Во меѓувреме поради карантинот сите побрзаа да купат МАРИХУАНА.
Ете и тоа има. Во Холандија каде што е најавено дека се ќе биде затворено поради КОРОНА ВИРУСОТ, и сите ќе мора да останат дома се оформија километарски редици за купување на – МАРИХУАНА!!!

 

Ние спроведуваме истражување на нашата фан страна за тоа како Филипче се справува со оваа криза. Доколку сакате да се произнесете тоа можете да го сторите тука!

МЕРКИ (14.3.2020)

Прочитајте на оваа тема и следново:

Директорката заболена од коронавирус уште пред една недела била пријавена од колеги на кои им се заканила со откази!

ПОВЕЌЕ ЗА ВИРУСИТЕ на пулс24 ПРОЧИТАЈТЕ ТУКА!!!

Се за КОРОНА ВИРУСОТ на пулс24 ПРОЧИТАЈТЕ ТУКА

За ВАКЦИНИТЕ на пулс24 ПОВЕЌЕ ТЕКСТОВИ ТУКА!!!

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...