Во моментов Прес-конференција на министерот за здравство, Венко Филипче

Loading...

Во моментов Прес-конференција на министерот за здравство, Венко Филипче

Информирајте се за бројката од денеска подолу:

Страшни бројки: нови 177 заразени, од нив 105 од Скопје

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...