Во населба Ченто се степале наставник и ученик

Loading...

Физичка пресметка помеѓу 15-годишен ученик и наставник се случила завчера попладне во училиште на улицата Фуштанска во Скопје по претходна расправија, соопшти МВР.

Случајот во полиција го пријавил Х.Ф.(43) од Скопје. Тој пријавил дека во 16.20 часот во училиште на улицата Фуштанска во Скопје по претходна расправија дошло до физичка пресметка помеѓу неговиот 15-годишен син и Н.М. наставник во училиштето.

Следете не на Фејсбук. Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!! За 5Г контроверзата ПРОЧИТАЈТЕТУКА.
loading...