Во хаосот се вклучи и Марија Шерифовиќ: Видете што и порача на Карлеуша…Но и на Врањеш!

Loading...

Сите сфатија?
По спорните фотографии кои ги преплавија социјалните мрежи, а на кои наводно е Јелена Карлеуша, цела Србија, но и естрадата се раздрмани. Од друга страна, војната која во јавноста ја води пејачката со фудбалерот Огњен Врањеш се повеќе се продлабочува.
Се огласија актерите на скандалот, но и бројни познати личности од кои повеќето ја поддржуваат пејачката.
Нормално, не пропушти да се огласи и нејзината колешка од жирито на “Ѕвездите на Гранд“ Марија Шерифовиќ. Таа на Инстаграм сподели кратка снимка на која тие две заедно на столиците во жирито се смеат со порака:
– Ќе се смееме повторно, стои во пораката на Марија до Карлеуша, а посредно и до Врањеш.
На социјалната мрежа Твитер, пак, таа постави мајмун кој си ги покрива очите, што нејзините следбеници го разбраа како изјаснување во врска со она низ што поминува нејзината другарка.
Бидејќи аферата поприма континентални димензии и има секојдневно нови информации, се за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА И ТУКА

loading...