Во шестата деценија од животот изгледа како двојно помлада

Познатата моделка и актерка Ел Макферсон деновиве ќе наполни 55 години и каде и да се појави, добива комлименти за својот беспрекорен изглед во шестата деценија.
Славната убавица Ел Макферсон го одзема здивот со својот атрактивен изглед имајќи предвид дека и на 55 години има извонредно тело.
Ел пред една и пол година се разведе од милијардерот Џеф Софер по четиригодишен брак.

 

View this post on Instagram

 

Here we go @welleco #SuperElixirChallenge. New year, new start  Try two teaspoons of #SuperElixirGreens every day in water or a smoothie every day for 30 days. To support gut health, immune system and glowing skin. Share your progress on Instagram with #SuperElixirChallenge (I’ll be watching) to win a six month supply of Super Elixir!  Free ground shipping welleco.com

A post shared by Elle Macpherson (@ellemacphersonofficial) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.