Вработен на бензинска нападнат од 4 лица

Loading...

На 04.01.2021 во СВР Скопје, Ж.С.(55) од Скопје пријавил дека на 03.01.2021 во 21.00 часот на неговото работно место на бензинска станица на ул.„Перо Наков“ бил физички нападнат од К.З, К.Н, Б.А и М.Ш.
По документирање на случајот, против нив ќе следува соодветен поднесок.

loading...