Врањеш од Карлеуша барал да не направи само една работа, не го послушала

Loading...

Откако пукна скандалот Јелена го нарекла Врањеш фан и психопат кој ја прогонува. Тоа е причината која го испровоцира фудбалерот да извади се на виделина.
– Јелена и Огњен многу се сакаа. Тој правеше се за неа, како и таа за него, Јелена во медиумите се претставуваше како верна сопруга, а Врањеш се трудеше да остане во нејзина сенка затоа што не сакаше да и прави проблеми во семејството. Важно му беше само таа да биде среќна. Не бараше од неа да се разведе, се согласи да бидат вечни љубовници, но имаше само еден услов – никогаш јавно да не го понижи. И рече дека, ако го направи тоа, ќе ја уништи и ќе ја изнесе на виделина вистината за нивната врска, тврди извор близок до пејачката за српски “Курир“.
Откако пукна скандалот Јелена го нарекуваше Врањеш фан и психопат кој ја прогонува, што го испровоцира фудбалерот. Разочаран и лут и возврати со отворено писмо во кое признава дека биле во врска. Покрај писмото објави и нивна фотографија од Акропол во Атина.
– Да му се јавеше и човечки да му кажеше дека има проблеми, да му најавеше што мора да направи за да се оправда пред сопругот, Огњен никогаш немаше да открие дека тие двајца биле заедно. Напротив, би ја заштитил. Бидејќи таа водеше сметка само за своето семејство, а неговото го озборуваше, тој реши да каже се што има затоа што не сакаше да испадне будала и да дозволи да го навредуваат пред луѓето. Не требаше да го чепка, да не го понижуваше ништо од се ова немаша да се случи, завршува изворот за “Курир“.
Бидејќи аферата поприма континентални димензии и има секојдневно нови информации, се за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА И ТУКА

loading...