Вредност од која боли глава: Карлеуша во скапоцен костим на капење на „Версаче“

Loading...

Jeлена Карлеуша веќе некое време заедно со семејството и пријателите одмара на едно турско одмаралиште.
Таа цело време е активна на социјалните мрежи, а овој пат објави фотографија на која позира во скапоцен костим за капење на модниот бренд „Версаче“.


Јелена, по кој знае кој пате се пофали со својата линија, од местото каде и што одмара.
Инаку, она што е интересно е костимот за капење од брендот на „Версаче“ кој што го носи пејачката и кој што чини вртоглава сума на пари.


Имено, на сајтот на познатиот моден бренд, ова парче облека, односно костимот за капење чини 695 долари, а за Карлеуша не претсавува никакво проблем ако се земи во предвид нејзината заработка.

loading...