ВТОР КРУГ ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ ИЗБОРИ ВО ТУРЦИЈА – Ќе падне ли ‘модерниот султан’ !? На противникот на Реџеп Таип Ердоган му треба ‘чудо’ за да победи

Пронајдете не на следниве мрежи: