Вчера прославија 1 година на… Водно…

Како викаат, една фотографија 1000 зборови. А четири фотографии? Ќе речеме и над 4000 зборови. Другарчињава, додека народот е без компас за процесот за РЕДЕФИНИРАЊЕ НА ДРЖАВАТА, си се качуваат на Водно.
Лабаво. Толку. Нема да коментираме повеќе, бидејќи мислиме дека се е кажано. 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.