Геровски со колумна во одбрана на Мицковски, масакриран од читателите на неговиот портал

Геровски со колумна во одбрана на Мицковски, масакриран од читателите на неговиот портал

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.