Героски: Ме интересира мислењето на Пендаровски за изјавата на Заев

Loading...
Новинарот Бранко Героски на Фејсбук напиша дека го интересира мислењето на претседателот Стево Пендаровски за изјавата на премиерот Зоран Заев, по што следеа лавина реакции.
– Ме интересира мислењето на претседателот Пендаровски за изјавата на премиерот Заев за педерот и суетниот новинар, напиша Героски.

loading...