Ги измила јагодите со солена вода, а потоа се запрепастила кога го видела резултатот – сега сите сакаат да го користат овој трик

Една девојка решила јагодите да ги потопи во солена вода, а целиот процес го објавила на популарната мрежа ТикТок, каде изненадила многумина.
Имено, кога видела ‘што сè шета по нив’, ги ставила да отстојат половина час во солена вода. После резултатот, ова го нарекла правилно миење на јагодите, во кои многумина уживаме овие денови.

@selesteradcliffeGROSS IT WAS JUMPING!!!!! BRB CRYING ##fyp ##xyzcba ##GROSS

♬ original sound – babyadrianne

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.