ГИ ПОКАЖА ОБЛИНИТЕ, НО ИЗГЛЕДА МАЛКУ ПРЕТЕРАЛА Фановите брутално ја осудија Ким Кардашијан

Loading...

Нејзината објава собра повеќе од пет милиони лајкови
Најпознатата ријалити sвезда Ким Кардашијан сподели фотографија со своите следбеници на Instagram. Имено, Ким позираше на плажа во мини бикини и ги истакна облините.
Како и секогаш, таа доби бројни пофалби, но некои од фановите тврдат дека премногу користи фотошоп и дека претерала со уредување на нејзините фотографии на социјалните мрежи.
– Колку време ти требаше така да ја уредиш фотографијата – ја праша еден од следбениците.
– „Може да признаеш дека си ја фотошопирала фотографијата“, „Ти си вистински професионалец за уредување фотографии“, „Ова е тотално фотошопирано“ – додаваат други.
Дали овие фотографии се обработени во Фотошоп или не, проценете сами.

loading...
Loading...