ГЛУМИ ДАМА, А ПЦУЕ КАКО КОЧИЈАШ! Карлеуша му се обрати на колегата: ЈАДИ Г*МНА!

Loading...

Јелена Карлеуша не може да се контролира дури и пред камерата, а потоа го покажува своето вистинско воспитување, што не е пример.
Пејачката Јелена Карлеуша влезе во нова борба среде емисијата „Ѕвездите на Гранд“ и ги проколна своите колеги.
Имено, во емисијата што гледачите ќе имаат можност да ја видат оваа сабота, ќе го видат и вулгарното однесување на Карлеуша, која себе си се нарекува гигант.
За време на жестока расправија, Јелена извика среде студио:
-И ти јади гомна! додека не дојде на „Гранд“, плукаше по него најмногу- рече пејачката и ја напушти сцената.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

loading...