Гога Секулиќ го откри полот на детето

Loading...

Српската пејачка Гога Секулиќ преку Инстаграм ја сподели веста дека со вереникот Урош ќе станат родители на син.
-Пресреќни сме. На прво место и тоа што ни е најважно е бебето да биде здраво. Мене навистина ми беше сеедно каков пол ќе биде детето, искрено сакав близнаци и машко и женско. Урош е многу среќен, гледам дека му е мило што ќе добиеме син, изјавила пејачката за српски портал.


Таа открива и дали веќе со сопругот имаат смислено име за нивниот наследник.
-Дури сега почнавме да размислуваме за тоа, да бидам искрена. Имаме повеќе опции, ќе видиме на крај што ќе одлучиме, изјавила возбудено пејачката.

loading...