Гога Секулиќ поради овој детаљ не влегува во вода

Loading...

Пејачката која е во петтиот месец од бременоста деновиве престојува кај Црногорското приморје, но и покрај тоа, таа не се бања во морето од страв да не фати некоја инфекција па е уловена како ги разладува само нозете.


Пејачката ги искористи сободните денови да ги посети своите родители, па иако мислеше дека ќе остане незабележана, папараци ја фотографирале на плажа, каде Гога отишла да се види со пријателките и да ги почасти, бидејќи дознала дека носи син.


Во еден момент таа влегла да се разлади во водата, но не го соблекла фустанот, а не носела ни костим за капење, а под мокриот фустан ѕирнало трудничкото стомаче на Гога.
Иако бремена многумина истакнаа дека сепак изгледа фантастично.

loading...