Гола и секси: Кортни Кардашијан го соблече костимот за капење

Loading...

Сестрата на Ким Кардашијан, Кортни Кардашијан во моментов се наоѓа во Аризона каде времето го поминува позирајќи во сексапилни костими за капења
Таа неодамна призна дека има 44 килограми, а облечена во провокативен костим за капење се одлучи на сите да им покаже каква секси линија има.
Стралетата откако објави фотографија во костим за капење, овој пат отиде чекор повеќе и се фотографираше потполно гола, а во прв план се најде нејзиниот гол задник, погледнете.

loading...