Голема храброст: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ се појави без грам шминка

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет важи за една од најпровокативните и сексапилни ТВ лица на малите екрани.
Водителката пред почетокот на новата сезона се појави во несекојдневно издание без шминка, а фановите веднаш се запрашаа од каде ја добила таа храброст водителката?
Кужет која неодамна се породи изгледа повеќе од совршено, а доказ за тоа се следнава фотографија, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.