„Големото ресетирање“ објаснето во 5 минути (видео)

Loading...

Светскиот економски форум во Давос, ММФ и други глобални институции прокламираа „големо ресетирање“ или започнување од нула. Поврзано со КОРОНА ВИРУСОТ, полициските часови, затворањето дома и зад маски делува дека се е дел од „поголем план“ или агенда.

Дали КОРОНА ВИРУСОТ беше контекст?? Дали ќе се вратиме и кога во нормален живот??

Во видео кое трае 5 минути можете да се информирате за деталите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vegan Consciousness (@begin2endz)

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...