Голем и важен ден во домот на Цеца: Го објави важниот датум, а сите масовно започнаа само со една единствена честитка

Родената сестра на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Лидија денеска прославува роденден на своите близнаци Илија и Петар.
Тоа што сите го знаат е тоа дека пејачката е многу сврзана за своите внуци од сестрата, како и за својата сестра Лидија, а фановите не се ни сомневаат дека овој важен датум пејачката ќе биде заедно со близнаците.


Таа на својот Инстаграм профил се пофали и со фотографија од нив, па им посака среќен роденден на двајцата.
-Малечки среќен роденден, напиша Цеца, а по ова фановите започнаа со масовни честитки за нивниот роденден.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.