Голи гради и бакнеж разменија натпреварувачки на ММА борба ПРЕД ВЧУДОВИДЕНАТА ПУБЛИКА (ВИДЕО)

Две натпреварувачи на ММА борба ги покажаа нивните голи гради, пред и по борбата.

„Ова е причината зошто го сакаме женскиот спорт“, напиша еден корисник на социјалните мрежи.

Инкд Дори и Карина Педро беа дел од демо-дубл натпреварот помеѓу инфлуенсерите. Тие го претставуваа тимот на еротски модели, кога ги покажаа градите пред и по нивната ММА борба на Clash of the Stars во Прага за време на викендот.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.