ГОЛO Г*ЗE И МИНИ БИКИНИ! Дара Бубамара НИКОГАШ НЕ БИЛА ПОПРОВОКАТИВНА, стави капа и ги запали мрежите!

Пејачката Дара Бубамара замина на одмор од каде објави разголени слики кои ги полудеа сите нејзини следбеници на Инстаграм.

ГОЛO Г*ЗE И МИНИ БИКИНИ! Дара Бубамара НИКОГАШ НЕ БИЛА ПОПРОВОКАТИВНА, стави капа и ги запали мрежите!

По нуркањето со очила за сонце, Дара сподели брутални снимки од плажа.

Лицето го покри со капа, но затоа ситното бело бикини откри се, а нејзините „недели“ никој не ги забележа.

На една слика легна, ја подигна ногата, а голото дно и „висеше“ од ѕидот.

ГОЛO Г*ЗE И МИНИ БИКИНИ! Дара Бубамара НИКОГАШ НЕ БИЛА ПОПРОВОКАТИВНА, стави капа и ги запали мрежите!
Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.