Горан Пандев побара неговото име да не се злоупотреба во политички цели

Loading...

Горан Пандев побара неговото име да не се злоупотреба во политички цели!

Тој објави реакција на социјалните мрежи. Според него се собираат ситни политички поени во време на глобална опасност. Во постот подолу е интегралната реакција.

Повеќе информации и анкети можете да најдете на нашата Фејбук страница!!! клик на сликата 

Прочитајте уште и ова:

Пиеле метил алкохол за да се заштитат од коронавирусот, починаа околу 300 лица во Иран

Ќе биде потрагично од Чернобил – мислење за 5Г технологијата (видео)

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...