Гори Инстаграм, Карлеуша со градите на „изволте“

Loading...

Јелена Карлеуша на настап во ноќен клуб се појави во најпровокативо издание досега. Пејачката облечена во проѕирно „боди“ со само ленти на интимните делови објави фотографија на Инстаграм. Се чини дека Карлеуша никогаш не престанува да изненадува.

loading...