Гори стан во Кисела Вода

Loading...

Од засега непознати причини пожар избувнал попладнево во стан на 5-ти кат во станбена зграда на улицата “Народни херои“ во општина Кисела Вода, во близина на салата  Расадник. Неколку противпожарни возила се на терен, а пожарникарите се борат со огнената стихија.
Видео – Фактор

 

loading...