Гоца Тржан и Раша разменуваат нежности во автомобил

Loading...

Пејачката Гоца Тржан неколку години е во успешен брак со помладиот сопруг Раша Новаковиќ.
Тие важат за еден од најскладните, но и за најинтересните парови на естрадната јавна сцена.
Пејачката е активна на социјалните мрежи, а овојпат објави фотографија на која се бакнува со сопругот додека се автомбоил.
Фотографијата предизвика лавина од коментари, а ова е доказ дека ја надминале кризата во бракот за која неодамна зборуваше Гоца.
„Кога имаш љубов, ја имаш целата движечка сила на овој свет“, напиша Гоца.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan)

loading...