Го засенија згодната сопруга и убавата ќерка: Силвестер Сталоне никогаш не изгледал позапуштено

Loading...

Актерот Силвестер Сталоне одбележа ера на акционите филмови, а сега се обидува да помине што е можно повеќе слободно време со семејството.


Имено, актерот е виден на плажа во Малибу со сопругата, поранешната манекенка Џенифер Флавин и една од неговите три ќерки, средната Систин.


Силвестер пуштил стомак и брада, а неговата сопруга и ќерката изгледаат како „авиони

loading...