Го искористи цело лето за одмор, а не мирува ниту во есента: Лила сподели фотографија на која е гола и сама во хотелската соба

Loading...

Македонската водителка Лила Филиповска повторно ја напушти Македонија и замина на нова дестинација.
Цело лето го искористи максимално, а и на есен не мирува.
Лила утрово сподели фотографија од хотелската соба на која позира целосно гола, покриена само со чаршаф.
Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

loading...
Loading...