Го накити дворот со новогодишна декорација како на филмовите – Драгана Мирковиќ не издржа, а да не се пофали !

Драгана Мирковиќ украси еден агол од својот замок и веднаш се пофали на Инстаграм.
Пејачката направи вистинска новогодишна идила, а покрај елката, ирвасите и другите украси, таа покажа и убаво украсено огниште.
Многумина забележаа дека Драгана годинава повеќе го украсува својот дом, а останува да видиме дали всушност штотуку започнала со украсување.
Погледнете ја годинашната и минатогодишната магија во домот на пејачката!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.