Го оставила синот со помалата сестра: Кога мајката влегла во собата имала што да види

Loading...

Дека љубовта меѓу братот и сестрата е неопислива, покажува и ова видео.
Имено, едно малечко дете одлучило да се погрижи за својата сестричка, стара неколку месеци, за да може мајката малку да се одмори. Меѓутоа кога мајката влегла во собата имала што да види. Прекрасна и преемотивна сцена – погледнете и сами:

Little Boy Comforts Crying Baby Sister

He heard his little sister cry and rushed to check on her ??

Gepostet von UNILAD am Samstag, 24. November 2018

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...