Го помати умот на мажите! Дара Бубамара објави слика од плажа во Грција

Пеачката Дара Бубамара, чим се отворија границите на Србија со Грција, ги спакувала куферите и отпатувала на еден од островите на Грција.
Иако не е познато дали се наоѓа во друштво на новиот дечко или си донела другарка, Дара се труди максимално да ужива во морето. Секојдневно објавува слики од плажа, како пие шампањ, а фановите ги израдува со фотографијата во купаќи.

 

View this post on Instagram

 

🍹🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коктел, овошје и лежалка биле доволни за пеачката да го пронајде својот мир, а фотографијата во купаќи веднаш добила голем број на коментари. Едни тврдат дека никогаш подобро не изгледала, а други дека претерала со обработка на фотографијата, а трети пак дека би сакале да ја допрат.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.