Го прослави 70-от роденден во бикини: Неда Украден се разголи на јахта, на овие с*кси нозе ќе и позавиде и Лепа Брена

Пејачката Неда Украден неодамна наполни 70 години, но и без разлика на бројката, таа изгледа прекрасно за своите години.
Тоа најдобро го докажуваат и најновите фотографија која ги објави на Инстаграм.
Имено, Неда се сликала во бикини, а до израз доаѓа нејзината витка линија.

 

View this post on Instagram

 

Hvala svima, ❤ posebno mojim dragim prijateljima i kolegama na dirljivim video cestitkama: Čoli, @dragana_mirkovic, Halid Beslicu, @zeljko_samardzic, Marinku Rokvicu, Aci Pejovic, Harisu, Dejanu Maticu, @ildasaulic Tozovcu, Neletu Karajlicu, Bregi, @dejanpetrovicbigband, Raki Maricu, @zika.jaksic, @aleksandarfilipovictv @dragomirkaric dragim mojim prijateljima i saradnicima 🎶❤ @markojok, Aci, Momi Gacicu, Bisevcima, @makeupbysrdjanpetkovic @bataspasojevicindividual @mister_x_hairspa, Nadi, Droletu, @suzanapericofficial @dusanbacic, Rusu, Franji Valenticu, Seji, Mersi, mojim Imocanima, Drasku, Slobi, Zorani, @anitakalajzic …mnogim dragim ljudim iz medija, mode i familiji iz cjelog svjeta. Iskreno ste me dirnuli i rasplakali ❤🎂❤ Hvala mojim najdrazim reziserima: zetu @pecamand, mojoj @marijana3504 i cerki @bilba80 !!!! Danas jedan poklon od mene za sve vas, nova pjesma ❤ #Za pravu ljubav! ❤Link in bio, ljubi vas i voli vasa Neda.💋💋

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden) on


На овој начин Украден ја најави својата нова песна со наслов „За вистинска љубов“, која излезе точно на нејзиниот роденден.


-Никој не е совршен! Но, се е поубаво со море и сонце и кога си здрав, напиша неодамна Неда.

 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.