Градоначалникот на полскиот град Грањск преминал во болница…

Loading...

Градоначалникот на полскиот град Грањск преминал во болница… откако на улица е избоден до смрт. Ова се случило за време на добротворен концерт. Напаѓачот се приближил и по се изгледа успеал да го прободен директно во срцета…
Подоцна во болница е констатирана смрт. 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...