ГРОМНО ЏАКУЗИ И ПОГЛЕД ОД МИЛИОН МИЛИОНИ ДОЛАРИ: Старлетата која се прослави со порно ги полуде своите следбеници! (ФОТО)

Жешката Аманда Тривизас, која благодарение на „случајната“ објава на мексиканскиот фудбалер Џонатан дон Сантос, се најде на насловните страници низ целиот свет, не престанува да споделува секси фотографии со своите следбеници.

Откако се мафташе и ги милуваше градите во мало бикини, волшебната бринета позираше во спа центарот покрај големо џакузи, но и во него.

Сцената ги остави без здив сите нејзини следбеници, а објавата собра голем број ентузијастички коментари.

Погледете ја!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.