Груевски на Сејшели. Кој ја лиферуваше видео бомбата?

Loading...

Во шокантно видео кое синојка беше објавено на повеќе македонски портали се гледа како Груевски се одмара на Сејшелите во една посебно опуштена атмосфера. И се би било во ред доколку не се знае дека во тоа време тој беше Премиер на РМ и дека во тоа време важеше за „скромен“ лидер на народот. 
Неговиот пиар се трудеше од него да создаде и одржи слика на човек близок на народот кого не го интересираат одмори, богатства, или скапи хотели. Некој снимил поинаква слика на видео. И сега сепак некој почна да лиферува и видео бомби за неговиот „лајфстајл“ во време кога ја имаше во рацете најмоќната функција во Македонија…
Погледнете па само проценете.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...