Групата на Тодор Петров го споделува Шешељ. Интересен пресврт

Групата на Тодор Петров го споделува Шешељ. Интересен пресврт. Погледајте. 

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.