Дали Анабела навистина има 45 години: После оваа фотографија сите се загрижени за здравјето на пејачката, нејзиното лице веќе не е исто!

Анабела Атијас на својот Инстаграм профил им покажа на своите следбеници како изгледа нејзиното лице без шминка.
Имено, таа покажа како изгледа во петтата деценија, а коментарите за нејзиниот изглед само доаѓаа.
Нејзините следбеници едноставно не можат да поверуваат дека таа има 45 години.
Анабела последниов период често ја имаше во јавноста заради нејзиниот однос со Луна Џогани, откако беше откриено дека Луна тестот за бременост го направила додека тие ручале во ресторан.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.