Дали би ја препознале? Вака Карлеуша изгледа после спиење и без шминка?!

Loading...

Додека порно аферата на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш никако не стивнува на социјалните мрежи осамна нејзина фотографија од која ќе останете без зборови.
Можно ли е таа која секогаш и секаде се појавува во топ форма, и ги остава фановите без здив да изгледа вака без шминка? Ненаспана и со подочњаци не ни наликува на онаа Карлеуша која ја гледате на настапите, во емисиите и на социјалните мрежи.
Само споредете ги фотографиите и признајте дали би ја препознале, а, да и секако чекајте демант дека е таа.

 

 

loading...