Дали вреди за сите пари: Фудбалери даваат по 50.000 долари за една ноќ со оваа Бразилка

Loading...

Наталија Гарибото е една од најпознатите бразисли блогерки. Таа има милиони следбеници на Инстаграм и вели дека од рекламирањето на своето тело може добро да се заработи.
Поради нејзините совршени облини, таа е омилена кај спортистите, посебно кај фудбалерите. Наталија вели дека е разочарана од нивниот однос, и оти најпрво и праќаат пораки, но кога ќе ги одбие стануваат арогантни и навредуваат.Пораките се шокантни, Сакаат да ми пратат авион и да ме однесат во Дубаи и ми нудат од 50.000 до 100.000 долари. Најмногу ме изненадуваат спортисти кои имаат жени и деца и кои делуваат дека се во среќен брак-се жали Наталија…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...