Дали некогаш сте ја виделе сестрата на Меланија Трамп? Уникатна и префинета – „поразлична“ од останатите жени

Loading...

Инес е заштитнички поставена кон својата помлада сестра Меланија, барем така коментираат оние кои што се блиски со нив.
Додека нејзиниот сопруг ги извршува претседателските должности, првата дама на Америка, Меланија Трамп, сè повеќе се дружи со својата сестра Инес Кнаус, која што живее во Њујорк.

За сестрата на Меланија не се познати многу детали од нејзиниот живот во јавноста, само дека живее во двособен стан во Њујорк, кој што е во сопственост на организацијата на Трамп и дека е уметница.
„Тие се многу блиски, Инес е многу љубезна и креативна личност“ – изјавила Одри Грус, филантропка од Палм Бич.

 

View this post on Instagram

 

this is the original 📷 my mom took one hot October afternoon in NYC 2007 #Manhattan

A post shared by ines knauss (@inesknauss2018) on


Инес со јавноста комуницира само по пат на својот Фејсбук профил, на кој што повеќе зборува за својата сестра отколку за себе.

loading...