Дали ова се најголемите г*aди на српската естрада: Познатата пејачка покажа со што располага!

Познатата српска пејачка Вики Милјковиќ синоќа присуствувала на отварање на еден локал, каде што со својот изглед успеала целото внимание да го привлечи на себе.
Имено, како што пишуваат српските медиуми таа на настанот се појавила во црно одело, а во преден план ги истакнала своите огромни гради со што успеала целото внимание да го привлечни на себе.
Во продолжение погледнете ги фотографиите од пејачката, на кои во преден план се истакнати нејзините огромни гради:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.