Дали се во врска познатиот актер, музичар и шоумен Игор Џамбазов и алпинистката Илина Арсова?

Loading...

Дали се во врска познатиот актер, музичар и шоумен Игор Џамбазов и алпинистката Илина Арсова?

Шпекулациите ги подгреваат самите со објави на социјалните мрежи. Па така Игор на својот Инстаграм профил објави слика со Илина, на која што може да се забележи расположение и позитивна енергија.

Повеќе наши портали пишуваат дека веќе е несомнено дека тие се во врска. Дали е така сеуште не знаеме.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...