Дали ќе ги препознаете овие играчи на Вардар?

Дали ќе ги препознаете овие играчи на Вардар?
Ако ги препознавте, нивните имиња пишете ги во коментар на оваа вест.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.