Дара Бубамара во непристојна ситуација, жешки допири во прегратките на нејзина пријателка

Loading...

Познатата српска пејачка, Дара Бубамара, кој неодамна ја стресе јавноста со порно снимката која „случајно“ се најде на нејзиното стори на Инстаграм, вчера вечер објави нови провокативни сториња каде заедно со нејзина пријателка мешаат во еден клуб.


Атрактивната пејачка заедно со својата пријателка беа гости во еден познат клуб, па најверојатно после многуте чаши алкохол, видно расположени, ги почестија своите фанови со жешки допири кои си ги упатуваа една кон друга.

loading...