Дара Бубамара – жешки фотографии, се гледаат градите

Дара Бубамара – жешки фотографии, се гледаат градите

Во нејзин стил таа постира без пардон фотографии кои долго се паметат…

Дара Бубамара без цензура!!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.